Košík 0

Darček, ktorý trvá.

christmas coffee darček káva vianoce výberová káva

Mnohí ste sa pýtali ako funguje vianočný darček od Goriffee. V nasledujúcom blogu si povieme viac.

Vianočné predplatné je skvelým darčekom, pretože nepoteší len raz, ale každý mesiac znovu. Čo to znamená? Vždy v polovici mesiaca zavolá kuriér vám alebo vášmu blízkemu, pre ktorého ste darček kúpili a prinesie čerstvo praženú kávu priamo domov. 

Obvyklá reakcia po prevzatí balíčka z našej pražiarne je asi takáto:

Ľudia pri rozbaľovaní pociťujú silnú eufóriu a každý mesiac je im absolútne jasné, že ich má niekto veľmi rád! Bežné ráno sa mení na gurmánsky zážitok a svet je s čerstvo praženou kávou o niečo krajší.

 Okrem toho sme pre vás pripravili balík bonusov ku každému programu. Darčekom, ktorý trvá 3 mesiace ušetríte 10% oproti bežnému nákupu kávy každý mesiac. Pri 6 mesačnom programe ušetríte 15% a získate ako bonus cuppingovú lyžičku na ochutnávanie kávy.

Pri 12 mesiacoch ušetríte neuveriteľných 20% a získate ako bonus Hario V60 dripper na domácu prípravu kávy.

A doručenie je každý mesiac zdarma!

Počas roka vám budeme posieľať vždy to najlepšie z našej selekcie výberových káv. 

Keďže na selekcii pracujeme celoročne, už teraz vám môžeme prezradiť, že začiatkom roka do našej ponuky pribudnú dve nové bomby z Rwandy - sladké, zamatové Mutovu a ovocné Gatare, na ktoré sa mimoriadne tešíme alebo staro-nová Brazília Sao Francisco da Bella Vista, ktorú sme mali v ponuke minulú jar, či limitka Kolumbia Palmichal. 

Darujte zážitok na každé ráno v roku a navoľte si svoj program na mieru pre vás a vašich blízkych. Aj keby ste sa úplne presne netrafili, program sa dá kedykoľvek pozastaviť alebo zmeniť! Stačí len napísať na info@goriffee.com.

Chcem si vybrať darček, ktorý trvá.


Staršie články