Kávovar JURA A1

629,00 

Predstavuje maximálne kompaktný dizajn vyžadujúce minimum priestoru. Espresso tej najvyššej kvality vďaka pulznému extrakčnému procesu (P.E.P.®), ktorý zachová arómu kávy a vytvorí bohatú penu. Kvalitný nerezový Aróma G3 mlynček pomelie zrnkovú kávu šetrne a rýchlo. Elegantný model JURA A1 v čiernom prevedení “piano black” Vám pripraví espresso ľahko a rýchlo.

Príkon: 1450 watt
Objem nádržky na vodu: 1,1 l
Rozmery: 23,9 cm x 32,3 cm x 44,5 cm
Hmotnosť: 9,2 kg
Funkcie: Časovač: Áno Odvápňovací systém: Áno Automatické vypnutie: Áno Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat Počet teplotných nastavení: 1

Available on backorder

Category:
Brand: goriffee roasteryProduct ID: 11437

Description

Mlynček AromaG3
Zomelie zrnká kávy vždy priamo pred prípravou, čo zaistí zachovanie skvelej arómy. Máte možnosť nastavovať mlynček s cieľom voľby správnej hrúbky mletia kávy podľa svojich predstáv. Konzistencia mletej kávy má vplyv na čas prietoku vody kávovým koláčom, čiže na takzvanú dobu lúhovania. Čím je mletá káva jemnejšia, tým intenzívnejšia býva jej chuť. Zdokonalili sa rezné uhly mlecích kužeľov mlynčeka AromaG3. Inžinieri spoločnosti JURA pritom dokázali výrazne zvýšiť jeho výkonnosť. Vo výsledku tak teraz získate dokonalú arómu kávy s neobmedzenou plnosťou odtieňov už za polovičný čas mletia.

Extrakčný proces (P.E.P.®)
Lúhovacia jednotka predstavuje ústrednú časť plne automatického kávovaru. Variabilná lúhovacia jednotka JURA má kapacitu od 6 g až 16 g pomletej kávy. Umožňuje vám to prispôsobiť si pripravovanú kávu svojim vlastným chuťovým záľubám. Pulzný extrakčný proces sa využíva na dosiahnutie maximálnej arómy aj pri veľmi malých kávových špecialitách, ako je espresso alebo ristretto. Voda je pritom cez pomletú kávu pretláčaná v krátkych, ale prudkých intervaloch, čo vedie k optimalizácii času extrakcie.

Kávová špecialita behom chvíľky
Výsledkom minimalizovaného ovládacieho panelu je maximálny pôžitok: jeden dotyk stačí. Je možné si trvale naprogramovať tri rozdielne veľkosti šálok a vybrať si z dvoch stupňov sily kávy. Automatický režim úspory energie s naprogramovatelným časom vypnutia a patentovaným tlačidlom nulovej energie zaistí vysokú energetickú účinnosť.

Ďalšie parametre + údržba
Tlak jeho čerpadla je 15 barov a príkon 1450 W. Zásobník na vodu ponúka 1,1 litrovú kapacitu a kapacita zásobníka na kávové zrná je 125 gramov. Filtračný systém Claris Blue zaručí perfektnú kvalitu vody, pre čo najlepšiu chuť. Chráni tiež kávovar pred vodným kameňom a odstráni látky, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť chuť a vôňu vody (napríklad ťažké kovy alebo chlór).

Additional information

Príkon

1450 watt

Objem nádržky na vodu

1,1 l

Rozmery

23,9 cm x 32,3 cm x 44,5 cm

Hmotnosť

9,2 kg

Funkcie

Časovač: Áno
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Espresso – plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 1

Osobné odbery v kaviarni sú dočasne vypnuté. Vidíme sa v novej kaviarni na Košickej 36 v Bratislave.
This is default text for notification bar