PREDPLATNÉ KÁVY S VÝHODAMI A BONUSMI

Kávové predplatné “Klub Goriffee” je pre ľudí, ktorí radi pijú a skúšajú tú najlepšiu kávu, ale nechce sa im myslieť na pravidelné nakupovanie. Členovia klubu dostanú počas trvania členstva každý mesiac balík kávy. Navyše budú aj odmenení super darčekmi. Tie posielame pravidelne s balíkmi kávy. Sú to malé prekvapenia, ktorými chceme vylepšiť váš deň.

Ak kúpite členstvo v klube ako darček:

Prvá objednávka ide na adresu objednávateľa (aby ste ju mohli fyzicky darovať) a všetky ďalšie posielame na adresu obdarovaného.

Naše kávové predplatné odporúča

img-9735-

TYPY A DĹŽKA KÁVOVÉHO PREDPLATNÉHO

Zvolíte si dĺžku

Na začiatku si zvolíte, koľko mesiacov chcete od nás dostávať kávu. Na výber máte 12 mesiacov, 6 mesiacov alebo skúšobné 3 mesiace.

Vyberte si typ kávy

Preferujete kávu na espresso alebo si robíte doma filtrovanú kávu? Zvoľte si praženie kávy, ktorú vám budeme každý mesiac posielať.

Vyberte si množstvo

Pijete kávu každý deň alebo si občas spravíte šálkou radosť? Zvolíte si množstvo kávy, ktoré vám budeme doručovať. Na výber máte 250g a 500g balenie kávy.

Vychutnávate si kávu

Jediné o čo sa budete starať je, ako si vychutnáte kávu. Každý mesiac sa vám ozve kuriér s čerstvo napraženou zásobou kávy. Podľa dĺžky členstva vám doručí aj malé darčeky.

strieborne-predplatne-kavy

Strieborné členstvo

Trvanie: 3 mesiace

od 12,33 € / mesiac

  • Vhodné ako darček pre milovníkov kávy
  • 1 darček počas trvania členstva ako BONUS
  • Na poštovnom ušetríte 7,60 €
zlate-predplatne-kavy

Zlaté členstvo

Trvanie: 6 mesiacov

od 12,00 € / mesiac

  • Najpopulárnejšia voľba pre kávomilcov
  • 2 darčeky počas trvania členstva ako BONUS
  • Na poštovnom ušetríte 15,60 €
platinove-kavove-predplatne

Platinové členstvo

Trvanie: 12 mesiacov

od 11,42 € / mesiac

  • Ak chcete mať o seba postarané po celý rok
  • 3 darčeky počas trvania členstva ako BONUS
  • Na poštovnom ušetríte 31,20 €

ZMENA ČLENSTVA

Cestujete alebo ste dlhodobo mimo domova? Alebo nemôžete práve piť kávu? Sme tu pre vás, členstvo si jednoducho pozastavíte, opäť spustíte, prípadne presmerujete inam jedným mailom na: [email protected].

ČASTÉ OTÁZKY O KLUBE A PREDPLATNOM

Cestujete alebo ste dlhodobo mimo domova? Alebo nemôžete práve piť kávu? Sme tu pre vás, členstvo si jednoducho pozastavíte, opäť spustíte, prípadne presmerujete inam jedným mailom na: [email protected].

Je možné si vybrať praženie (na filter/espresso) a taktiež gramáž (250g/500g). Každý mesiac posielame inú kávu, avšak nie je možné si vybrať jednu konkrétnu, nakoľko z každej kávy máme limitované množstvo a tým pádom Vám nevieme garantovať, že táto káva bude dostupná počas celej dĺžky trvania Vášho členstva.

Prvý balíček Vám odošleme čo najskôr od prijatia objednávky, každý ďalší mesiac odosielame balíčky v prvej polovici mesiaca (najčastejšie už prvý týždeň).

Pri objednávaní vyplňte políčko Kúpiť členstvo ako darček a zadajte adresu obdarovaného. Prvý balíček odošleme v decembri na Vami zvolenú adresu, ktorú ste zadali pri kompletizácii objednávky v pokladni, druhý balíček (januárový) bude doručený už na adresu obdarovaného. 

O možnosti prevziať si svoju objednávku Vás budeme informovať emailom, nakoľko osobné odbery nie sú spracúvané v Kaffehaus Goriffee. 

Radi Vás privítame v našej kaviarni Kaffehaus Goriffee. (Panenská 33, Bratislava)